Ana Sayfa Mobil Android İçin Ücretsiz Tren İstasyonunda Kaçma Oyunu İndir – Subway Surfers İndir...

Android İçin Ücretsiz Tren İstasyonunda Kaçma Oyunu İndir – Subway Surfers İndir Download Yükle Bedava

Tren istasyonundaki trenleri boyayıp ve istasyon görevlisi tarafından kovalanan çocuk olmak ister misiniz? En iyi koşma oyunlarından birisi olan Subway Surfers isimli oyunda tren istasyonundaki trenleri sprey boya ile boyayıp köpeğiniz ile birlikte kaçıyorsunuz.


Trenleri boyayıp kaçın

Tren istasyonundaki trenleri boyayıp ve istasyon görevlisi tarafından kovalanan çocuk olmak ister misiniz? En iyi koşma oyunlarından birisi olan Subway Surfers isimli oyunda tren istasyonundaki trenleri sprey boya ile boyayıp köpeğiniz ile birlikte kaçıyorsunuz.

Görevliden kaçarken toplanması gereken altınlar ise oyunun puan kısmını oluşturuyor. Dokunmatik ekranda sağ ve sol yaparak yön değiştirebilen kahramanımız, yukarı ve aşağı komutlarıyla da önüne çıkan engelleri aşabiliyor.

Grafik ve ses olarak başarılı da bulunan oyun, hiç dinmeyen heyecanı ile özellikle de bu türü seven oyun severleri bekliyor.

Subway Surfers

Oyun özellikleri

★ serin mürettebat ile trenler Grind!
★ Renkli ve canlı HD grafik!
★ Hoverboard Sörf!
★Jetpack Boya desteklenmektedir
★ Yıldırım hızlı tokatlamak akrobasi!
★ Arkadaşlarınıza meydan okuma ve yardım!


Sponsorlu Bağlantılar

Nasıl Buldular? : tren oyunu indir, oyun indir bedava, tren oyunu indir gezginler, tren boyayıp kaçma oyunu, tiren oyunu indir, tren oyunu indir bedava, kaçma oyunları indir gezginler, supney suf tirenlerden kacis indir, Subway Surfers Ücretsiz Oyna tren, subway surfers android bedava indir
"Android İçin Ücretsiz Tren İstasyonunda Kaçma Oyunu İndir – Subway Surfers İndir Download Yükle Bedava" ile alakalı benzer programlar aşağıdaki gibidir;

"İndirebileceğiniz Benzer Programlar


Popüler Programlar