Ana Sayfa Oyun PC (Windows) İçin Minecraft Yapı İnşa Etme Oyunu – Minecraft 1.6.4 İndir...

PC (Windows) İçin Minecraft Yapı İnşa Etme Oyunu – Minecraft 1.6.4 İndir Download Yükle

Bir şeyler inşa etmek isteyen milyonlarca oyuncu Minecraft oyununu oynuyor. Efsane oyunlardan birisi olan Minecraft oyununun bu versiyonunu hemen indirip Windows bilgisayarınızda oynayabilirsiniz. Kazandığınız ve çıkardığınız madenleri kullanarak istediğiniz her şeyi inşa ediyor bir yandan da size saldıran düşmanlarla savaşıyorsunuz.

Bir şeyler inşa etmek isteyen milyonlarca oyuncu Minecraft oyununu oynuyor. Efsane oyunlardan birisi olan Minecraft oyununun bu versiyonunu hemen indirip Windows bilgisayarınızda oynayabilirsiniz. Kazandığınız ve çıkardığınız madenleri kullanarak istediğiniz her şeyi inşa ediyor bir yandan da size saldıran düşmanlarla savaşıyorsunuz.

Lisans: Ücretli
Boyut: 660 KB
Dil: İngilizce
İşletim Sistemi: Win8/Win7/Vista/WinXP

Minecraft 1.6.4 indir, Minecraft 1.6.4 gezginler, Minecraft 1.6.4 download, Minecraft 1.6.4 windows indir

Oyunun başlarında kırarak toplayacağınız bloklar yardımıyla gece ortaya çıkan yaratıklara karşı sığınmak için inşaa edeceğiniz küçük barınaklar sonrasında yavaş yavaş kendinizi geliştirmeye başlayarak farklı eşyalar ve araçlar üretebilmeye başlayacaksınız. Bir yerden sonra tek başınıza veya arkadaşlarınız yardımıyla kimsenin aklına gelmeyecek, hayalini dahi kuramayacağı yapılar veya mekanlar oluşturabileceksiniz.

Minecraft

Yaratıcılığınızın sınırlarını zorlayabileceğiniz bir oyun olan Minecraft‘ın büyülü dünyası, dünya üzerinde birçok oyuncuyu etkilediği gibi sizleri de etkilemeyi başarabilir. Diğer oyuncular tarafından yapılan şeyleri gördükten sonra, ben daha iyisini yapabilirim diyerek başlayacağınız oyunda çılgınca projelerinizi hayata geçirebilirsiniz.

Ayrıca oyunun en eğlenceli kısımlarından birisi de karanlığın basmasıyla birlikte ortaya çıkan ve sizi avlamaya çalışan gizemli yaratıklar. Bu nedenle sabahın ilk ışıklarını görebilmek istiyorsanız yapmanız gereken ya bu yaratıklara karşı savaşmak ya da inşaa etmiş olduğunuz evinizde geceyi geçirerek sabah olmasını beklemek.


Nasıl Buldular? : windows phone minecraft indir, Minecraft 1 6 4 indir gezginler, windows için ücretsiz minecraft, minecraft windows phoneye indirilme bedava, minecraft 1 6 4 gezginler indir, MİNECRAFT İNŞA OYUNU, minecraft 1 1 indir bedava, minecraft 1 6 4 indir gezginler bedava, wp için minecraft indir bedava, minecraft bedava nasıl indir windows
"PC (Windows) İçin Minecraft Yapı İnşa Etme Oyunu – Minecraft 1.6.4 İndir Download Yükle" ile alakalı benzer programlar aşağıdaki gibidir;

"İndirebileceğiniz Benzer Programlar


Yorum Yap

Popüler Programlar