Ana Sayfa Araçlar Türkçe Sistem Temizleme Ve Onarma Programı – RegClean Pro İndir Download Yükle

Türkçe Sistem Temizleme Ve Onarma Programı – RegClean Pro İndir Download Yükle

Bilgisayarı gereksiz dosyalardan temizleme programı, sistem temizleme programı, bilgisayardan kaldırılmış programların silinmeyen dosyalarını silme ve temizleme programı.

Bilgisayarı gereksiz dosyalardan temizleme programı, sistem temizleme programı, bilgisayardan kaldırılmış programların silinmeyen dosyalarını silme ve temizleme programı.

Lisans: Kullanım Kısıtlamalı
Boyut: 4.3 MB
Dil: Türkçe
İşletim Sistemi: Windows XP/Vista/7

RegClean Pro bir kayıt kütüğü temizleme ve onarma aracıdır. Bilgisayarınıza yükleyip daha sonra sildiğiniz bazı programlar kendilerini yükledikleri gibi kaldırmazlar ya da program kaldırma sırasında bir hata oluşup, doğru kaldırılmayabilirler. Bu doğrultuda arkalarında iz bırakmış olurlar. Bu izler da zamanla birikerek kayıt kütüğünün ağırlaşmasına bile sebep olabilir.

RegClean Pro

Eğer çok fazla programla çalışıyor ve yükle/kaldır seçeneğini fazla kullanıyorsanız sisteminizin çeşitli yerlerinde bazı artık dosyalar kalabilir. Bu bırakılan yerlerden biri de regedit (kayıt kütüğü). Ama burada yapılacak bir hata ciddi sorunlara yol açabilir. O yüzden kayıt kütüğü temizleme araçlarıyla temizleme yapsanız dahi dikkatliolmakta fayda var.

Registry Clean Pro bulduğu sorunları düzeltip, temizlemeye yardımcı olur. Program; başlangıç, paylaşımlı DLL, yazı tipleri, uygulama bilgileri, COM/ActiveX, dosya paylaşımları, paylaşımlı klasörler, yardım dosyaları ve son kullanılan kullanıcı listesindeki sorunları bulup, onarmaya yardımcı olur.

Kısıtlama ve lisans:
Deneme sürümde tespit ettiği hataların sadece 15’ini temizler. Tam sürüm lisanslı fiyatı ise 29.95$’dır.


Nasıl Buldular? : red clean pro indir, regclean pro indir, regclean pro sürekli yükleniyor, reg cleaner pro silme, red clean pro gezginler, kaldırılan programları temizleme programı türkçe, eski dosyaları temizle indir, com ve activex hataları düzeltme programi, win7 onarma programı pro indir, bilgisayar temizleme programı indir türkçe
"Türkçe Sistem Temizleme Ve Onarma Programı – RegClean Pro İndir Download Yükle" ile alakalı benzer programlar aşağıdaki gibidir;

"İndirebileceğiniz Benzer Programlar


Yorum Yap

Popüler Programlar