Ana Sayfa Araçlar Türkçe Ücretsiz Java Çalıştırma Yaması – Java Sanal Makinesi (Virtual Machine) Bedava...

Türkçe Ücretsiz Java Çalıştırma Yaması – Java Sanal Makinesi (Virtual Machine) Bedava İndir Download Yükle

Bilindiği gibi internette birçok java tabanlı yazılım mevcut. Eğer bilgisayarınızda java yoksa internette gezinirken devamlı görüntü hatası alırsınız. Bundandır ki java, her bilgisayarda olan ve olması gereken bir yazılımdır. Java Sanal Makinesi (Virtual Machine) de java uygulamalarını çalıştırmak için geliştirilmiş bir yamadır.


Bilindiği gibi internette birçok java tabanlı yazılım mevcut. Eğer bilgisayarınızda java yoksa internette gezinirken devamlı görüntü hatası alırsınız. Bundandır ki java, her bilgisayarda olan ve olması gereken bir yazılımdır. Java Sanal Makinesi (Virtual Machine) de java uygulamalarını çalıştırmak için geliştirilmiş bir yamadır.

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 5.1 MB
Dil: Türkçe
İşletim Sistemi: Windows (Tümü)

Microsoft Virtual Machine, XP dahil olmak üzere tüm Windows sürümlerinde Java uygulamalarını çalıştırmak için gerekli olan bir yamadır. Bildiğiniz gibi Windows 98/NT/2000/XP ve Server’ın kurulumunda bu program olmadığı için Java çalıştırırken sorunlarla karşılaşabiliyorsunuz. Sisteminizin kararlılığı ve tüm Java tabanlı uygulamaları çalıştırabilmesi için bu Java eklentisini mutlaka kurmanızı öneriyoruz.

java

Yeni sürümdeki özellikler : 

  • Microsoft VM Bit kodu tanımlayıcısı güvenlik hatası giderilmesi
  • Daha önceki sürümlerdeki tüm güvenlik hatalarının giderilmesi

Program Hakkında Bilgi

Program JAVA sanal makinası adı taşımasına rağmen her sitedeki JAVA uygulamalarını çalıştırmakta yetersiz kalmaktadır. Bu yüzden programın bu sürümünü sisteminize innDirip kurduktan sonra sitemizdeki Java Runtime adlı programı da sisteminize kurmanızı öneriyoruz. Böylece TÜM Java uygulamalarını sorunsuz olarak çalıştırabileceksiniz.


Sponsorlu Bağlantılar

Nasıl Buldular? : gezginler java indir, java virtual machine indir, java virtual machine indir gezginler, windows için java yazılımını indirin bu sayfa eklentisi virtual machine (jvm vm, bu sayfa java eklentisi virtual machine (jvm vm ve vm) olarak da bilinen runtim, Türkçe Java Yükle, java indir gezginler trke, java indir gezginler, jvm indir, gezginler java indir ücretsiz
"Türkçe Ücretsiz Java Çalıştırma Yaması – Java Sanal Makinesi (Virtual Machine) Bedava İndir Download Yükle" ile alakalı benzer programlar aşağıdaki gibidir;

"İndirebileceğiniz Benzer Programlar


Yorum Yap

Popüler Programlar