Ana Sayfa Ses & Video Ücretsiz AMR Dosyalarını MP3’e Çevirme Programı – AMR to MP3 Converter Bedava...

Ücretsiz AMR Dosyalarını MP3’e Çevirme Programı – AMR to MP3 Converter Bedava İndir Download Yükle

Amr dosyası açma programı, amr dosyası nasıl açılır, amr dosyalarını çevirme ve dönüştürme programı, amr yi mp3 e çevirme programı.


Amr dosyası açma programı, amr dosyası nasıl açılır, amr dosyalarını çevirme ve dönüştürme programı, amr yi mp3 e çevirme programı.

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 4.1 MB
Dil: ingilizce
İşletim Sistemi: Windows XP/Vista/7

AMR to MP3 Converter, AMR dosyalarını MP3 dosya biçimine (ayrıca MP3 dosyalarını AMR’ye dönüştürebilir) dönüştürmeye yarayan, kullanımı kolay bir programdır. Adaptive Multi-Rate (AMR) konuşma kodu ve ses verisini sıkıştırmak için kullanılır. Ses verisini sıkıştırmayla ses dosyalarında daha fazla yer kazanılır. Şu an birçok cep telefonu firması konuşma kayıtlarını tutmak için dosya biçimi olarak AMR’yi kullanılmaktadır. Örneğin, cep telefonu içinde tutulan konuşma kayıtlarını bilgisayar ortamına aktarmak ayrıca daha genel dinleme olanağına sahip olması için ses kayıtlarını MP3 dosya biçimine dönüştürebilirsiniz.

AMR to MP3 Converter

Program içinden AMR dosyayı MP3 dosya türüne dönüştürme yanında MP3 dosyalarınıda AMR dosya türüne kolayca dönüştürebilir. Program tek tek dönüştürme yapma yanında toplu dönüştürmeyi de destekler.

“Add MP3 Audio” tuşuna tıklayıp gelen pencereden MP3 ses dosyasını seçip “Convert to AMR”ye tıkladığınızda dosya dönüştürülür. Aynı şekilde AMR’yi de MP’e dönüştürebilir.

AMR dosya biçimi Ericsson firması tarafından geliştirilmiş bir ses dosyası sıkıştırma programıdır. Apple QuickTime Player, RealNetworks RealPlayer ve AMR Player, AMR ses dosyalarını çalabilir.


Sponsorlu Bağlantılar

Nasıl Buldular? : amr to mp3, amr dosyasını mp3 yapma, MP3 Converter indir, amr dosyasını mp3 e çevirme, amr ses dosyasını mp3 e çevirme, amr uzantısını mp3 e çevirme, ses dosyasını mp3 e çevirme, amr dosyası açma programı, amr to mp3 indir, amr dosyasını mp3 e çevirme programı
"Ücretsiz AMR Dosyalarını MP3’e Çevirme Programı – AMR to MP3 Converter Bedava İndir Download Yükle" ile alakalı benzer programlar aşağıdaki gibidir;

"İndirebileceğiniz Benzer Programlar


Yorum Yap

Popüler Programlar