Ana Sayfa Araçlar Ücretsiz Bilgisayar PC Temizleme ve Hızlandırma Programı İndir – Synei PC Cleaner...

Ücretsiz Bilgisayar PC Temizleme ve Hızlandırma Programı İndir – Synei PC Cleaner İndir Download Yükle Bedava

Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarınızı temizlemek istiyorsanız Synei PC Cleaner isimli programı kullanabilirsiniz. Bilgisayarınızda işe yaramayan dosyaların gereksiz disk alanı kaplamasını önlemek istiyorsanız, bilgisayarınızı yavaşlatan öğeleri temizlemek istiyorsanız önemsiz ve geçici dosyaları silen Synei PC Cleaner programını kullanmalısınız.

PC temizleme programı

Bilgisayarınızı temizlemek istiyorsanız Synei PC Cleaner isimli programı kullanabilirsiniz. Bilgisayarınızda işe yaramayan dosyaların gereksiz disk alanı kaplamasını önlemek istiyorsanız, bilgisayarınızı yavaşlatan öğeleri temizlemek istiyorsanız önemsiz ve geçici dosyaları silen Synei PC Cleaner programını kullanmalısınız.

  • Lisans: Ücretsiz
  • Dil: İngilizce
  • Boyut: 2.60 MB
  • İşletim Sistemi: XP, Vista, 2008, 7, 8 (32/64 Bits)

Synei PC Cleaner bilgisayarınızı iyice temizler ve tüm önemsiz üçüncü parti uygulamaların geride bıraktığı dosyaları, tarayıcıların bıraktığı çerezleri, sistem çökerten dosyaları ve çok daha fazlası kaldırarak bilgisayarınızı optimize eder!

PC’niz için daha fazla disk alanı kazandırır ve daha hızlı daha düzgün başlamasını sağlar.Aynı zamanda bilgisayarınızı korur ve hataları azaltmaya yardımcı olur.

Synei PC Cleaner

Sistem gereksinimleri

  • Windows XP, Vista, 7, 8, or Server (32/64 Bits)
  • 10 MB Disk Space
  • 128 MB or more RAM
  • .NET Framework 3.5

Sponsorlu Bağlantılar

Nasıl Buldular? : pc temizleme ve hizlandirma, ücretsiz pc temizleme programı indir, bilgisayari temizleme ve hizlandirma indir, pc temizleme, bilgisayardaki pislik temizleme programı ücretsiz, bilgisayar temizleme programı indir, pislik temizleme programı indir, pc temizleme ve hızlandırma türkçe ve ücretsiz, temizleme hızlandırma programı, virüs ten bilgisayar yemizleme
"Ücretsiz Bilgisayar PC Temizleme ve Hızlandırma Programı İndir – Synei PC Cleaner İndir Download Yükle Bedava" ile alakalı benzer programlar aşağıdaki gibidir;

"İndirebileceğiniz Benzer Programlar


Yorum Yap

Popüler Programlar