Ana Sayfa Oyun Ücretsiz Gerçek Araba Sürme Simülasyon Oyunu – City Car Driving İndir Download...

Ücretsiz Gerçek Araba Sürme Simülasyon Oyunu – City Car Driving İndir Download Yükle Bedava

Gerçekçi oyun fiziği özellikleri ile gerçekçi bir araba sürme fırsatı sunan çok güzel bir araba simülasyonu oyunu. City Car Driving isimli bu ücretsiz oyun gerçek araba sürmekten hiçbir farkı yok. Araba sürme simülasyonu ile kendinizi geliştirebilir aynı zamanda eğlenebilirsiniz.

Gerçekçi oyun fiziği özellikleri ile gerçekçi bir araba sürme fırsatı sunan çok güzel bir araba simülasyonu oyunu. City Car Driving isimli bu ücretsiz oyun gerçek araba sürmekten hiçbir farkı yok. Araba sürme simülasyonu ile kendinizi geliştirebilir aynı zamanda eğlenebilirsiniz.

Lisans: Ücretli
Boyut: 752 MB
Dil: İngilizce
İşletim Sistemi: Win8/Win7/Vista/WinXP

Büyük bir şehir içerisinde gerçek trafik kuralları ve kontrolünde araba sürerek pratik yapabileceğiniz oyunda, hem araba sürmeyi öğrenebilir hemde eğlenebilirsiniz. Farklı hava şartları ve durumlarda araba kullanabildiğiniz simulasyonda arabanın hakimiyeti tamamen sizde ve oldukça hassas.

Yüksek kaliteli grafikleri ile gözlere de hitap eden City Car Driving oyununda, modern araba modelleri, gerçekçi hava koşulları ve gece gündüz değişimleri bulunmaktadır.

City Car Driving

Şehirde bulunan farklı yollarda ister sakin ve gözden uzak yerlerde araba sürebilir, isterseniz hareketli trafik ve karışık yollarda da araba sürebiliyorsunuz.

Güzel bir pratik aracı olabilecek oyun ile birlikte yeni araba sürmeye başlayan kullanıcılar bir yandan eğlenirken bir yandan önemli bilgiler edinebiliyor. Sizde araba sürmeye hevesliyseniz veya yeni başladıysanız mutlaka bu ücretsiz araba simulasyonunu indirerek denemenizi tavsiye ederim.

Not: City Car Driving’in 1.3 Ev Versiyonu sadece evlerde kişisel bilgisayarlarda kullanılmak amacı ile ücretsizdir. Oyunu ücretsiz olarak indirebilmenize rağmen 24.99 $karşılığında aktivasyon kodu satın alarak giriş yapabilirsiniz.


Nasıl Buldular? : city car driving indir gezginler, araba simülasyonu indir, araba sürme oyunları indir, city car driving demo indir gezginler, araba simülasyonu indir gezginler, araba oyunu indir, araba oyunları indir gezginler, araba sürme oyunu indir, araba oyunu indir ücretsiz, gerçek araba sürme oyunu indir gezginler
"Ücretsiz Gerçek Araba Sürme Simülasyon Oyunu – City Car Driving İndir Download Yükle Bedava" ile alakalı benzer programlar aşağıdaki gibidir;

"İndirebileceğiniz Benzer Programlar


9 cevap
  1. LAN YALANCI ADMİN LAN BU OYUN OLSA OLSA VARDIR Bİ 200 MB 446 KB BİLE DEİL TIKLIYOM İNDİRE KIRMIZI YERDEKİNE AÇMIYO BAŞKA ŞY İNDİRİYO LANNNNNNN

    • Oyunun boyutunu yanlış yazmışız. şimdi düzelttik ve oyunun boyutu 752 MB. Yazının hemen altında yer alan İndir Download linkine tıklarsanız indirebilirsiniz.

Yorum Yap

Popüler Programlar