Ana Sayfa Araçlar Ücretsiz ve Türkçe Microsoft Excel Görüntüleme Programı – Excel Viewer Bedava İndir...

Ücretsiz ve Türkçe Microsoft Excel Görüntüleme Programı – Excel Viewer Bedava İndir Download Yükle

Sponsorlu Bağlantılar

Microsoft Excel ile hazırlanan bütün dökümanları açmanıza yani görüntülemenize imkan sağlayan bir programdır. Görüntüleyebileceğiniz Excel sürümleri Excel 97 ve sonraki sürümler içindir. Excel ile hazırlanan dosyalar Excel Viewer da sadece görüntüleyebilir veya yazdırabilirsiniz. Dosya üzerinde hiçbir değişiklik yapamazsınız.


Microsoft Excel ile hazırlanan bütün dökümanları açmanıza yani görüntülemenize imkan sağlayan bir programdır. Görüntüleyebileceğiniz Excel sürümleri Excel 97 ve sonraki sürümler içindir. Excel ile hazırlanan dosyalar Excel Viewer da sadece görüntüleyebilir veya yazdırabilirsiniz. Dosya üzerinde hiçbir değişiklik yapamazsınız.

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 51.1 MB
Dil: Türkçe
İşletim Sistemi: Windows 2000/2003/XP/Vista

Excel Viewer ile, Excel yüklü olmasa bile Excel çalışma sayfalarını açabilir, görüntüleyebilir ve yazdırabilirsiniz. Buna ek olarak Excel Viewer’den başka bir programa veri de kopyalayabilirsiniz. Ancak, verileri düzenleyemez, çalışma kitabı kaydedemez veya yeni bir çalışma kitabı oluşturamazsınız. Bu yükleme, Excel Viewer 97’nin ve önceki tüm Excel Viewer sürümlerinin yerine geçer.

Excel Viewer

Bu yükleme aşağıdaki Office uygulamaları için geçerlidir:

  • Microsoft Office Excel 2007
  • Microsoft Office Excel 2003
  • Microsoft Excel 2002
  • Microsoft Excel 2000
  • Microsoft Excel 97

Sponsorlu Bağlantılar

Nasıl Buldular? : excel indir, excel 2010 indir türkçe ücretsiz, Excel 2013 İndir Ücretsiz, excel indir türkçe, excel viewer, microsoft excel indir, excel programı indir türkçe, excel indir ücretsiz, ücretsiz excel programı indir, excel 2013 indir ücretsiz türkçe
"Ücretsiz ve Türkçe Microsoft Excel Görüntüleme Programı – Excel Viewer Bedava İndir Download Yükle" ile alakalı benzer programlar aşağıdaki gibidir;

"İndirebileceğiniz Benzer Programlar


Yorum Yap

Popüler Programlar